A TEOL cikke alapján a Kincsvadászok című műsorban bemutatott szereplő Szekszárdon látta meg a napvilágot.

Szekszárdon látta meg a napvilágot a TV2 Kincsvadászok című műsorának egyik emblematikus alakja, Dr. Sátori Kázmér, aki jogászként szerzett hírnevet. Legutóbb egy nagyszabású takarítás során bukkant rá egy régi kincsre, amelynek végül búcsút intett. Az értékesítési feladatokat édesanyja bízta rá, aki megbízott fia szakértelmében. A Kincsvadászok izgalmas kalandjai tovább folytatódnak, újabb felfedezések várnak ránk!
A Kincsvadászok második évadának harminchatodik epizódjában bemutatkozott Dr. Sátori Kázmér, a Szekszárdon született jogász. Az epizód középpontjában egy charleston-táncot járó kis szobor állt, amelyet ő különleges iparművészeti alkotásnak tart. A szobor családi örökség, melyet azzal a szándékkal kívánnak eladni, hogy az édesanyja otthonában már hosszú ideje csak a por gyűlt körülötte.
Kincsvadászok: édesanyja kérése
A régiség Dr. Sátori Kázmér jogász nagynénjéé, Babi nénié volt. Az édesanyja kérte meg, hogy próbálja meg értékesíteni. A Kincsvadászok műsorban kiderült, hogy egy Komlós - figuráról van szó, az 1930-as évek végéről. A kis szobor korábban restaurálva volt, mert a nyaka végig meg volt repedve, később a kalapjánál, sőt, a talpánál is találtak repedéseket. A sérülések miatt a tárgy becsértékéül hatvan-nyolcvanezer forintot határoztak meg. Dr. Sátori Kázmér azonban nyolcvan- százhúszezer forintot jelölt meg álomárként, és bizakodva lépett a Kincsvadászok műkereskedői elé. Elmondta nekik, hogy Szekszárdon született, Pécsett végezte az egyetemet, és most Budapesten él. Molnár Viktor műkereskedő ötvenezer forintot ajánlott. Dr. Sátori Kázmér jogász hatvanezer forintra gondolt, ám mégiscsak ötvenezer forint lett a vége. Mint korábban beszámoltunk, a Kincsvadászok műkereskedője, Fertőszögi Péter is szekszárdi kötődésű.